KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873081
nr 1587 3081
Karin Karlsson
(1897-1979), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 63x51 cm, yttermått inklusive ram: 70x59 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:32:56
11/12 17:17:44
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Karin Karlsson
Läs mer om Karin Karlsson